Otázky o Zemi v roku 2012

Autor: Emil Lobotka | 11.5.2011 o 17:59 | (upravené 11.5.2011 o 18:07) Karma článku: 3,32 | Prečítané:  930x

Udalosti, ktoré sa dejú okolo nás a stále sa opakujúce nešťastia, či už to bolo nešťastie v Chile v roku 2002, tragédia na pobreží Thajska v roku 2004, alebo zemetrasenie v Japonsku v tomto roku poukazujú na nestálosť našej matky Zeme, jej tektonickej sily. Tieto udalosti sa opakujú stále častejšie. Tlaky, ktoré vytláčajú zemské dosky zo svojich stabilných priestorov sa zvyšujú a hrozia ďalšími zemetraseniami. Tieto zemetrasenia môžu vypuknúť kdekoľvek na svete. Zem sa stáva nestabilnou planétou.

Zem je dlhodobo pod veľkým tlakom erupčných síl v rôznych častiach sveta. Tieto tlaky sa prejavujú výbuchmi sopiek v častiach sveta, v ktorých už dlhšiu dobu nebola žiadna erupcia sopky. Napr. sopka v Taliansku spala dlhú dobu a teraz sa obnovuje jej činnosť Niečo píšu TU, Iná sopka v Taliansku TU.  Taktiež sopka v Amerike, ktorá spala desiatky rokov sa ohlasuje a tiež je neustálou hrozbou. Tieto a ďalšie udalosti hovoria, že Zem sa správa čoraz nestabilnejšie a nevieme, kde bude ďalšia katastrofická udalosť, ktorá nás všetkých iba utvrdí v tom, aký sme bezmocní pred silnými prejavmi prírody.

Je možné nejako predvídať tieto udalosti? Vedecké ústavy po celom svete sledujú správanie geomagnetických polí, sledujú tektonickú činnosť zeme, existuje systém rýchleho varovania pred cunami a napriek tomu, keď prišlo zemetrasenie v Japonsku, nepomohlo nič.

Ako predvídať správanie sa prírody? Zdá sa, že vedci robia čo môžu a napriek tomu sa im nedarí predpovedať, čo sa to vlastne s našou Zemou deje. Ako zistiť, ako predvídať správanie našej Zeme. Na celom svete je množstvo ezoterikov, ktorí sa snažia nadzmyslovými vnímaniami odhaliť budúci osud Zeme. Internet je plný predpovedí o udalostiach roku 2012. Napriek všetkej tejto snahe, nevieme nič o tom, čo nás vlastne čaká. Existuje vôbec nejaká možnosť prípravy na rok 2012? Myslím si, že existuje spôsob, ako určitým spôsobom identifikovať správanie sa našej Zeme. Je to trošku komplikované vysvetliť ako to zistiť, ale spôsob existuje. Tento spôsob je však získaný schopnosťami, ktoré súčasný svet nepovažuje za smerodajný, za uspokojivo dokázateľný. Aký je to spôsob? Treba sa spýtať Zeme, čo sa to s ňou deje. Veď Zem je živá bytosť, s ktorou sa dá komunikovať. Je to možno prekvapujúce tvrdenie ale je to tak.

Aj v minulosti boli ľudia, ktorí dokázali komunikovať s bytosťami z iných svetov, napríklad proroctvá Sibyly sa postupne napĺňali a napĺňajú. Taktiež Nostradamové proroctvá mali svoj presný pôvod v iných, ako ľudských zmysloch. Tieto schopnosti predsa nie sú a nikdy neboli viazané na minulosť, na časy, ktoré už dávno uplynuli. Aj dnes sa dá určitým spôsobom komunikovať s týmito silami vesmíru. Niektorí ľudia si myslia, že všetko je dané dopredu nejakým stavom ľudskej mysle. Iný tvrdia, že nič nie je dané, všetko tvoria ľudia svojim konaním. Kde je vlastne pravda? Ako sa k nej dopracovať? Je všetko dopredu určené? My, ľudia nezmôžeme vôbec nič? A čo potom tí, ktorí tvrdia, že všetko je v ľudskej mysli, všetko zmení ľudská tvorivá myšlienka, ktorá pretvára celý náš svet? Ako to je vlastne? Existuje niekto na tejto Zemi, kto dokáže povedať čo sa to vlastne s nami deje? A je vlastne dôležité aby sme to vedeli?

Čo by sme spravili, keby nám niekto povedal, že za pár týždňov sa stane katastrofa nebývalých rozmerov kúsok od nás? Čo by sme spravili? Je treba vedieť čo nás čaká? A ak to zistíme, čo spravíme? Zmeníme sa? Začneme sa zahrabávať do zeme, alebo hľadať úkryt v horách, alebo nebodaj budeme stavať vesmírny koráb aby sme sa zachránili? Čo vlastne treba robiť?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Galkova kauza odpočúvania trvá roky, súdy ju nechcú riešiť

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.


Už ste čítali?